▲ Вгору

Моршинська ропа - лікувальна сила курорту Моршин

Моршинське родовище – одне з небагатьох у світі джерел чистої природної води, що має ідеально збалансований для людини мінеральний склад. Завдяки своїй природній чистоті та збалансованості вона, на відміну від більшості питних вод, представлених на нашому ринку, не потребує штучного технічного вдосконалення.
» читати далі

Бальнеологічні курорти України. Оздоровлення в Моршині

Першочерговим завданням кожного, хто відпочиває в Моршині, є візит до лікаря-терапевта. Кваліфікований медик огляне, призначить курс лікування, дієту та воду. Підхід завжди індивідуальний: сюди входить комплексна дієтотерапія, медикаментозне лікування і одоровленя мінеральною водою. Також є безліч процедур, які можна приймати для звичайної профілактики.
» читати далі

Відпочинок у Карпатах - ідеальне місце для ідеального відпочинку

Широко розвинена інфраструктура, бази відпочинку, готелі, турбази, розважальні заклади та місцевий колорит Карпатського краю віддавна приваблює туристів з усіх куточків України, а також закордону. На території Карпат розташована безліч джерел мінеральних вод. В поєднанні з чистим гірським повітрям це сприяє не тільки відпочинку, але і оздоровленню.
» читати далі

Де в Карпатах покататися на лижах? Cписок лижних курортів

Українські Карпати - рай для лижників і сноубордистів. Тут кожен зможе знайти курорт за своїми побажаннями як до кількості гірськолижних трас, так і до категорії їх складності. Для тих хто вперше готується стати на лижі чи сноуборд, практично на кожному з курортів пропонуються послуги кваліфікованих інструкторів.
» читати далі